31 Ara 2014

Türkiye Barmenler Derneği’nin 2014 Yılı Faaliyetleri

Türkiye Barmenler Derneği’nin 2014 Yılı Faaliyetleri

  1. Türkiye Barmenler Derneği ülkemizde yerli üretim yapan Gusse Şurup fabrikasını üyeleri ile birlikte ziyaret etti. Gusse şurup firmasının Genel Müdürü Sayın Engin Yıldırım’dan üretim ile ilgili bilgiler aldı ve üretim tesislerini gezdi. Gusse firmasının ürünlerin test edildi.
  2. Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi öğretim üyesi Sayın Hüseyin Öney Türkiye Turizm tarihi araştırması adlı projeje için Türkiye Barmenler Derneği’ni ziyaret ettiler. Türkiye Barmenler Derneği Başkanı olarak ben Edip Kemal EREN, Başkan yardımcımız Sayın Tolga GERMİYANOĞLU, derneğimizin kurucularından ve eski başkanımız Sayın İlhan ÖNER, Derneğimizin Onur Kurulu üyesi Sayın Nedim AKBAYRAK, derneğimizin eski yönetim kurulu üyesi Sayın Gürhan AĞKOÇ ve derneğimiz üyesi Sayın Arzu KOCABAŞ ve Sayın Yıldız CAN  bu konudaki görüşlerimizi sunduk.
  3. TBD 20 Eylül-04 Ekim 2014 tarihinde Güney Afrika’nın Cape Town kentinde düzenlenen I.B.A. toplantısı, WCC kokteyl ve (WFC) Show  yarışmasına katılarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmiş ve ülke tanıtımına katkıda bulunmuştur.

 

Sayfayı paylaş